Strona GłównaProjekty indywidualne - Producent Mebli Beryk Fils

Meble na wymiar

Nasza oferta produkcji mebli drewnianych na zamówienie obejmuje również realizacje większych rozmiarów, dla firm różnej wielkości, instytucji i wszelkich obiektów publicznych. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą zabudowę drewnianą oraz serię pojedynczych mebli na wymiar.

Wykonamy na Państwa zamówienie:

  • Wyposażenie pokoi hotelowych (łóżka i szafy na wymiar, biurka, toaletki, zabudowy boazeryjne itd.).
  • Biblioteki każdego rozmiaru, zarówno otwarte regały, jak i przeszklone witryny.
  • Zabudowy sekretariatów i recepcji (kontuar, organizer na klucze czy dokumenty, szafki na wymiar, lada itd.).
  • Wyposażenie sal wykładowych, wraz z miejscami siedzącymi dla słuchaczy, katedrą, zabudową boazeryjną i innymi elementami.
  • Meble na wymiar do gabinetów, sal konferencyjnych, pokojów biurowych czy pomieszczeń socjalnych.
  • Zabudowy drewniane do aptek, zarówno te stanowiące wyposażenie sali sprzedażowej czy szafek magazynowych, jak i receptury na zapleczu.
  • Wszelkiego rodzaju elementy ciągów komunikacyjnych, jak drzwi, schody, balustrady, wykończenia boazeryjne itp.

To zaledwie przykładowe propozycje, nasza oferta to otwarty katalog, który ciągle powiększa się o nowe realizacje, które z powodzeniem łączą rolę dekoracyjną i funkcjonalną.

Mamy świadomość, że wszelkie elementy wyposażenia użytkowane przez większą ilość osób, np. w miejscach publicznych czy pokojach hotelowych, są narażone na szybsze tempo zużycia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby meble drewniane przeznaczone do eksploatacji w takich miejscach były w szczególnie solidne.

Jeśli chcecie Państwo, aby piękne meble drewniane zdobiły wnętrza w waszej firmie, zarządzanym budynku publicznym czy innym miejscu, zapraszamy do złożenia zamówienia. Służymy również radami w zakresie doboru odpowiednich materiałów, kolorów i rozwiązań technicznych.

http://beryk.pl/wp-content/uploads/2017/05/Beryk-Logo-Kolory-8-a-b.jpg
Adres
ul. Zielona 2
83-311 Goręczyno
NIP:5890012524

Meble na wymiar

Meble na wymiar są dobrym rozwiązaniem dla mieszkań i domów o nietypowych wymiarach pomieszczeń. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie wykonywania mebli.
Polub nas