Meble drewnianeDlaczego meble drewniane? - Producent Mebli Beryk Fils

październik 15, 2017

Kiedy urządzamy nowe mieszkanie czy dom, albo zwyczajnie zmieniamy aranżację, stajemy przed wyborem odpowiednich mebli. Nie jest to proste, bo musimy brać pod uwagę kilka kryteriów jednocześnie. Nowe meble muszą pasować do koncepcji estetycznej jaką mamy w głowie, do rozmiarów pomieszczenia oraz do zasobności portfela. Warto wziąć jednak pod uwagę jeszcze jedno, powinny być solidne, a to oznacza jedno – meble drewniane. To materiał, który zapewnia wieloletnie użytkowanie wyposażenia pokoju czy sypialni.

Sceptycy stwierdzą, że nie każdego na to stać, a przecież meble z płyty pilśniowej są tańsze i też ładne. Jednak niekoniecznie ich ceny są niższe, bo w wielu sklepach znajdziemy zestawy z tego materiału w bardzo wysokich cenach. Poza tym warto zapłacić więcej, aby mieć w domu meble z wyższej półki, czyli z drewna. Dlaczego? Spróbujemy was przekonać.

5 atutów, które przemawiają za zakupem mebli drewnianych:

  • Jakość. Meble z drewna mają zdecydowanie lepszą jakość. Po kilku latach użytkowania mebli z płyty wiórowej mamy problem z obluzowanymi drzwiczkami, rozlatującymi się szufladami, chwiejnymi stołkami czy odspojoną okleiną. Po tym samym czasie, a następnie przez kolejne lata drewniane szafy czy komody służą nam tak samo i wyglądają tak samo.
  • Uniwersalność. Tak się składa, że produkcja mebli z płyty bardzo wiernie podąża za kolejnymi trendami wnętrzarskimi, dzięki czemu zakupione zestawy bardzo szybko stają się niemodne. Meble z drewna zwykle mają nieco bardziej tradycyjny styl, przez co są bardziej uniwersalne. Można zmieniać tapety, panele i dodatki a one i tak będą pasowały do wystroju wnętrza.
  • Zdrowie. Kupując meble drewniane, do wykończenia których użyto lakierów, bejc czy wosków wysokiej jakości, nie narażamy siebie i bliskich na szkodliwe opary, które mogą wydzielać tańsze materiały. Mamy w domu za to przyjemny zapach drewna.
  • Prestiż. Meble z drewna na pewno nadają pomieszczeniom prestiżowego i szlachetnego wyglądu.
  • Możliwości. Mebel drewniany to także wdzięczny obiekt do wszelkich przeróbek, np. tak modnego ostatnio postarzania.
http://beryk.pl/wp-content/uploads/2017/05/Beryk-Logo-Kolory-8-a-b.jpg
Adres
ul. Zielona 2
83-311 Goręczyno
NIP:5890012524

Meble na wymiar

Meble na wymiar są dobrym rozwiązaniem dla mieszkań i domów o nietypowych wymiarach pomieszczeń. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie wykonywania mebli.
Polub nas