Meble na wymiarZ mebli na wymiar stworzysz każdą aranżację - Producent Mebli Beryk Fils

październik 15, 2017

Każdy odczuł ten problem przynajmniej raz w życiu. Chcesz urządzić swoje lokum tak, aby było piękne i funkcjonalne. Do tego potrzebujesz m.in. odpowiedniej ilości mebli. I tu zaczyna się komplikacja. Zwiedzasz kolejny sklep, oglądasz kolejną stronę internetową, ale dalej nic. Wszystkie meble, które ci się podobają nie pasują rozmiarowo do pomieszczenia. Albo są za duże, albo przeciwnie – za małe. Szafa w zestawie jest za mało pojemna, a cała reszta elementów ma za dużą szerokość.

A można przecież zaoszczędzić sobie takich problemów i kupić meble na wymiar. Wtedy stworzymy przestrzeń idealną dla siebie i swojej rodziny. Będzie umeblowana dokładnie tak, jak tego potrzebujemy, a nie tak, jak dyktują to rozmiary gotowych mebli. Mało tego, zdecydowanie lepiej wykorzystamy kubaturę pomieszczenia i zostanie więcej przestrzeni życiowej.

Kilka przykładów aranżacji z użyciem mebli na wymiar

Strych, poddasze. To trudna powierzchnia do zaaranżowania. Liczne skosy powodują, że sprawdzą się tu wyłącznie meble na wymiar. Dzięki nim nie stracimy żadnego metra przydatnego na schowanie swoich rzeczy.

Biblioteka na wymiar

Ogromna szafa na całą ścianę. Taka szafa np. w sypialni czy przedpokoju jest sporym ułatwieniem. Można w niej schować mnóstwo ubrań, także tych sezonowych, a do tego pościel koce, ręczniki, odkurzacz, deskę do prasowania itd. Szafa na wymiar to jest to.

Łózko na wymiar

Łóżko dla nieprzeciętnie wysokich. To zmora wszystkich osób, dla których standard w postaci 2 m długości to zdecydowanie za mało. Tu konieczne jest łóżko na wymiar, przecież komfortowy sen to ważna sprawa.

Kuchnia na wymiar

Kuchnia wielkich możliwości. Mnogość przedmiotów używanych w kuchni oraz zróżnicowanie ich kształtów i rozmiarów sprawia, że każdej gospodyni marzy się ogromna ilość szafek i półek. I tylko meble kuchenne na wymiar są w stanie spełnić nasze wymagania, bo tak możemy wykorzystać każdy zakamarek.

http://beryk.pl/wp-content/uploads/2017/05/Beryk-Logo-Kolory-8-a-b.jpg
Adres
ul. Zielona 2
83-311 Goręczyno
NIP:5890012524

Meble na wymiar

Meble na wymiar są dobrym rozwiązaniem dla mieszkań i domów o nietypowych wymiarach pomieszczeń. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie wykonywania mebli.
Polub nas